9 Şubat 2024

CNC Bor Yağları, Computer Numerical Control adı verilen bilgisayarlı sistem aracılığı ile programlama yapan ve işlemlerin otomatik bir şekilde tamamlanmasını sağlayan cihazların soğutulmasında tercih edilen yağlardandır. Temel görevi soğutma olan yağların CNC cihazların işlevselliği noktasında çok büyük öneme sahip olduğu kabul edilmektedir. Makinaların paslanma, arıza yapma ya da işlevsel çalışma yönlerinden en büyük destekçisi olan CNC Bor Yağı ile etkin sonuçlara ulaşmak mümkündür. Siz de bir CNC cihaz kullanıcısı olarak eşsiz sonuçlara ulaşmak istediğinizde Bor Yağı tedarik etmelisiniz.

CNC Bor Yağ Bilgileri ve Özellikleri

Bileşenleri ve markaları dikkate alındığında farklı teknik özelliklere sahip olabilen CNC Bor Yağı genel manada aynı amaca hizmet etmek maksadıyla kullanılmaktadır. Yağlama, soğutma ve talaşı uzaklaştırma konusunda oldukça kaliteli bir çözüm sunan CNC Bor Yağlarının teknik anlamda öne çıkan yönleri aşağıdaki gibidir.

  • Filtreleme özellikleri ile performansın oldukça iyi seviyeye ulaşmasını destekler.
  • Bakteri ve mantar gibi zararlı unsurlara yönelik etkin koruma olanağı sunar.
  • Maksimum soğutma performansı sayesinde cihazın aşırı ısınmasını önler.
  • Homojen dağılımı sayesinde cihazın her noktasına ulaşarak olumsuzlukları ortadan kaldırır.
  • Kesici takımlarda yoğun ısınma olabileceğinden bu durumu ortadan kaldırmaya yönelik soğutma işlevini gerçekleştirir.
  • Köpük oluşumunu önleyerek cihazdaki sorunları önler.
  • Paslanma ve korozyona karşı çok yüksek dayanım sağlar.
  • Buhar ve sisin oluşmasını engeller.

Bor Yağlarında Köpürme

Bor Yağı, çalkalanma sonucunda oluşan hava kabarcıklarının oluşmasıyla köpürme problemine yol açabilmektedir. Aşırı çalkalanmaya ek olarak yağ kalitesinin arzu edilen seviyede olmayışı da köpürmeye neden olur. Genel itibarıyla su karışması, yağda kirlenme, gres yağı karışması ile sızdırmazlık elemanlarının yağa teması sonrasında bor yağlarının köpürdüğü bilinir. Bor yağlarının köpürmesi halinde pompa, hidrolik sistemler, kontrol mekanizmaları ile basınç sistemlerinin zarar görmesi kaçınılmaz olur. Bu problemi çözmek adına Zerpet olarak çalışmalar yürüttük. Yağ kalitesinden kaynaklanan ve CNC cihazlara zarar verme potansiyeli olan köpürmenin önlenmesi istiyoruz. CNC Bor Yağları için hem ulusal hem de uluslararası standartları dikkate alıyoruz. Kaliteyi en uygun seviyeye çıkarırken yağ ömrünü de uzatacak önlemler almaya çaba sarf ediyoruz. Siz de Zerpet ile CNC Bor Yağı tercih ederek kaliteyi fazlasıyla deneyimleyebilirsiniz.

Bor Yağlarında Koku ve Pası Çözdük

CNC cihazların kullanımı esnasında işletmelerin en çok karşılaştıkları sorunlar koku ve pas olarak bildirilmektedir. Genel manada yağ kaynaklı sorun olarak kabul gören pas ve kokuyu siz de çözebilirsiniz. CNC Bor Yağları tercih ederek en iyi standartlara taşıyabilirsiniz. Zerpet Bor Yağları sağladığı avantajlar ve kalite sayesinde bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. CNC cihazlarınıza uyacak ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bu ürünlerle tanışın. Böylelikle koku ve pasın neden olduğu olumsuzlukları giderin!

Bor Yağ Fiyatları 

CNC Bor Yağ fiyatları ile bütçenize uygun bir tercihte bulunmak istemez misiniz? Hem bor yağları ayrıcalığını sizlere sunuyoruz. Hem de kusursuz bir deneyim elde etmenizi sağlayacak ürüne daha yakından göz atmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarıyla işletme maliyetlerinizi düşürmeyi başaran CNC Bor Yağı kullanın. Aynı zamanda olumsuzluklarla karşılaşma ihtimalinizi de ciddi manada ortadan kaldırmaktadır. Zerpet ile iletişime geçerek hem fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz hem de siparişinizi oluşturabilirsiniz.